Tina Granqvist

AUKTORISERAD REDOVISNINGSKONSULT


ARBETSROLL: Gillar min roll som konsult inom redovisning och ekonomi och ha den sociala biten med kunder och kollegor. Att jobba självständigt med eget ansvar där ingen dag är den andra lik. 
FRITID: Vara ute i skog och mark med min hund Salza. Pyssla i vårt gamla hus tillsammans med min man och umgås med barnbarn, släkt och vänner.
TRE ORD OM MIG: Noggrann, social och effektiv

Kontakt: tina@dalec.se
               023 - 70 22 721





 


Susanne Hedlund

DELÄGARE


ARBETSROLL: Jobbar mest och gärna med företagsstrukturer, styrelsearbete, budget och digitalisering
FRITID: Umgås väldigt gärna med man och hund
TRE ORD OM MIG: Engagerad, omtänksam, positiv



Kontakt: susanne@dalec.se
               023-70 22 723


Roberth Klarqvist

DELÄGARE


ARBETSROLL: Delägare.
FRITID: En entreprenör och säljare som gillar crossfitträning. Gift med Anna och har 5 barn. Kör min lilla Renault Twizy så fort jag både kan och hinner.
TRE ORD OM MIG: Engagerad, social och problemlösare.



Kontakt: roberth@dalec.se
               023 - 70 22 771

Karina Bruylandt

AUKTORISERAD REDOVISNINGSKONSULT


ARBETSROLL: Jag har mångårig erfarenhet av redovisning, ekonomi samt även koncernbokslut. Jag trivs bra i min roll och gillar verkligen den sociala biten med kunder och arbetskamrater.
FRITID: Bor i Falun sedan många år tillbaka. Är mormor till två underbara barn som är mitt stora fritidsintresse. Gillar att resa, vara ute i naturen och umgås med vänner. 
TRE ORD OM MIG: Social, engagerad och 
ansvarsfull.

Kontakt: karina@dalec.se
               023 - 70 22 724





 


Christina Werner

REDOVISNING- och LÖNEKONSULT


ARBETSROLL: Efter att under de senaste tio åren ansvarat för redovisning och löner hos olika arbetsgivare är jag nu tillbaka som redovisningskonsult.
FRITID: Jag trivs i naturen och rör gärna på mej - härligt med löpning, ridning och arbete i egna skogen. Njuter även när jag får flugfiska, resa eller gå på någon bra rockkonsert.
TRE ORD OM MIG: Ordningsam, lyhörd och pålitlig.

Kontakt: christina@dalec.se
               023 - 38 32 301



















Malin Friberg

Här kommer det inom kort information om vår nya kollega

Kontakt: friberg@dalec.se
                023-38 32 302
 

Emelie Sundström

REDOVISNINGSKONSULT


ARBETSROLL: En av de saker jag verkligen gillar med redovisningsyrket är att man aldrig blir fullärd. Ingen dag är den andra lik och jag får en chans att kombinera mitt intresse för redovisning och administration med det sociala i att ha kontakt med kunder.
FRITID: När jag inte umgås med familj och vänner, spenderar jag gärna tid på min mountainbike, med en bra bok eller på resande fot. 
TRE ORD OM MIG: Noggrann, driven och social

Kontakt: emelie@dalec.se
                023 - 38 32 303


Malin Zetterström

LÖNEKONSULT


Här kommer det inom kort information om vår nya kollega.

Kontakt: malin@dalec.se
               023 - 70 22 746




























Fredrik Ceder

Efter sommaren kommer det information om vår nya kollega

Kontakt. fredrik@dalec.se